Designed by olwebdesign

Pojištění majetku občanů

Pojištění domácnosti

Obsah:

Domácnost_foto

Pojištění domácnosti ochrání vybavení Vašeho bytu a věci osobní potřeby proti všem důležitým nebezpečím – veškerým živelním událostem, krádeži, loupeži i vandalismu. Můžete se pojistit i proti speciálním rizikům, jako je dočasné přepětí nebo podpětí v síti rozbití skla z jakékoli příčiny, porucha chladicího zařízení nebo havárie rozvodů. Neměli byste rovněž zapomenout na pojištění odpovědnosti – pro případ, že chvilkovou neopatrností vytopíte sousedy či Váš pes způsobí škodu.

Hlavní výhody pojištění domácnosti:

Pojištění rodinného domu

Obsah:

pojištění rodinnéh domu

Pojištění rodinného domu poskytuje pojistnou ochranu proti živelním pojistným nebezpečím (včetně povodně, záplavy, vodovodních škod), krádeži, loupeži, vandalismu, nárazu dopravního prostředku či aerodynamickému třesku. Rozsah pojištění může dále zahrnovat i řadu dalších méně obvyklých nebezpečí – např. mechanické poškození vnějšího pláště budovy jakýmkoli zvířetem či havárii rozvodů. Neměli byste rovněž zapomenout na pojištění odpovědnosti za újmu, která je s vlastnictvím domu neodmyslitelně spojena.

Hlavní výhody pojištění rodinného domu:

OPTIMUM – Pojištění rodinného domu a domácnosti

Obsah:

Rodinný dům_foto

OPTIMUM představuje zvýhodněnou nabídku pro současné pojištění rodinného domu a domácnosti. Váš majetek je tímto komplexním pojištěním chráněn proti všem důležitým nebezpečím – varianty pojištění si přitom můžete zvolit podle Vašich představ. Neměli byste rovněž zapomenout na řadu výhodných připojištění, například na pojištění odpovědnosti za újmu či na pojištění právní ochrany ve spotřebitelských vztazích.

Hlavní výhody pojištění OPTIMUM:

 

 

Pojištění bytového domu

Obsah:

Pojištění bytového domu

Pojištění bytového domu poskytuje pojistnou ochranu proti živelním nebezpečím (včetně povodně, záplavy, vodovodních škod), krádeži, loupeži, vandalismu, nárazu dopravního prostředku či aerodynamickému třesku. Rozsah pojištění může dále zahrnovat i řadu dalších méně obvyklých nebezpečí – např. mechanické poškození vnějšího pláště budovy jakýmkoli zvířetem či havárii rozvodů. Neměli byste rovněž zapomenout na pojištění odpovědnosti za újmu, která je s vlastnictvím domu neodmyslitelně spojena.
 

Hlavní výhody pojištění bytového domu:

 • možnost výběru jedné z předem optimalizovaných variant pojištění
 • komplexní pojistná ochrana proti živelním nebezpečím již v základní variantě pojištění
 • pojištění na novou cenu – náhrada škod v aktuálních nových cenách
 • flexibilní limit plnění pro vedlejší objekty, pojištění si můžete nastavit přesně podle Vašich potřeb
 • možnost indexace – aktualizace pojistné částky v závislosti na vývoji cen stavebních prací, materiálů a výrobků spotřebovávaných ve stavebnictví
 • sleva 25 % pro bytové domy ve výstavbě, která nezaniká kolaudací budovy a trvá po celou dobu pojištění
 • řada atraktivních připojištění

Pojištění rekreační budovy a rekreační domácnosti

Obsah:

Pojištění rekreační budovy, chalupy a rekreační domácnosti

Pojištění chrání Váš rekreační objekt a jeho movité zařízení proti živelním nebezpečím (včetně povodně, záplavy, vodovodních škod), krádeži, loupeži, vandalismu, nárazu dopravního prostředku. Rozsah pojištění může dále zahrnovat i řadu dalších méně obvyklých nebezpečí – např. mechanické poškození vnějšího pláště budovy jakýmkoli zvířetem, přepětí či podpětí v síti či havárii rozvodů. Neměli byste rovněž zapomenout na pojištění odpovědnosti za újmu, která je s vlastnictvím domu neodmyslitelně spojena.
 

Hlavní výhody pojištění rekreační budovy a domácnosti:

 • možnost výběru jedné z předem optimalizovaných variant pojištění
 • komplexní pojistná ochrana proti živelním nebezpečím již v základní variantě pojištění
 • pojištění na novou cenu – náhrada škod v aktuálních nových cenách
 • flexibilní nabídka, pojištění si můžete nastavit přesně podle Vašich potřeb
 • sleva 25 % pro rekreační budovy ve výstavbě, která nezaniká kolaudací budovy a trvá po celou dobu pojištění

Pojištění bytové a nebytové jednotky

Obsah:

Pojištění bytové a nebytové jednotky

Pojištění bytové jednotky poskytuje pojistnou ochranu proti živelním nebezpečím (včetně povodně, záplavy, vodovodních škod), krádeži, loupeži, vandalismu, nárazu dopravního prostředku či aerodynamickému třesku. Rozsah pojištění může dále zahrnovat i řadu dalších méně obvyklých nebezpečí – např. mechanické poškození vnějšího pláště budovy jakýmkoli zvířetem či havárii rozvodů. Neměli byste rovněž zapomenout na pojištění odpovědnosti za újmu, která je s vlastnictvím domu neodmyslitelně spojena.

 

Pokud potřebujete toto pojištění uzavřít pro účely čerpání hypotečního úvěru, můžete zvolit variantu pojištění podle své úvahy. Obě optimalizované varianty pojištění plně odpovídají požadavkům bank na zajištění úvěru.
 

Hlavní výhody pojištění bytové jednotky:

 • možnost výběru jedné z předem optimalizovaných variant pojištění
 • komplexní pojistná ochrana proti živelním nebezpečím již v základní variantě pojištění
 • pojištění na novou cenu – náhrada škod v aktuálních nových cenách
 • možnost indexace – aktualizace pojistné částky v závislosti na vývoji cen stavebních prací, materiálů a výrobků spotřebovávaných ve stavebnictví
 • sleva 25 % pro bytové jednotky ve výstavbě, která nezaniká kolaudací budovy a trvá po celou dobu pojištění
 • možnost uzavřít spolu s pojištěním bytové jednotky i pojištění domácnosti
 • řada atraktivních připojištění

Podkategorie

Víte, jaký osud Vám byl vepsán do dlaně? Je Vaše čára života dost dlouhá, abyste si byli jistí, že se nic nemůže stát? Rozumný člověk si uvědomuje, že jeho život může ovlivnit mnohé, co nemá ve svých rukou. Rozumný, moudrý a zodpovědný člověk se stará, aby svůj život, své zdraví a své blízké proti nenadálým životním událostem, škobrtnutím a kotrmelcům pojistil.

Obchodník, řemeslník, výrobce, hoteliér, pekař, pokrývač… jejich firma je tak trochu jejich dítě. Snad nic není pro podnikatele tak důležité jako stabilita a jistota – jistota, že uvidí-li strom spadlý na střeše, vypáčenou mříž na oknech, vytopený provoz, který nemůže dva týdny vyrábět, mohou se spolehnout na to, že taková věc neohrozí stabilitu a úspěch firmy.

Nejcennějším kapitálem firmy jsou její zkušení zaměstnanci a každý manažer hledá neustále cesty, jak je správně motivovat, a také jak si takové lidi udržet. Zaměstnanci zároveň velmi ocení výhody, které jim zaměstnavatel nabízí. V ideálním případě existuje takové řešení, na kterém vydělají obě strany...

Díky asistenčním službám od Kooperativy máte krizové situace pod kontrolou.
Zajistí vaše ošetření, postarají se o nepojízdné vozidlo a pomohou s odstraněním havárie v domácnosti.

Každý zodpovědný manažer hledá takový pojistný program, který pokryje všechna myslitelná rizika a přesně vyhovuje potřebám jím řízeného podniku. Každý prozíravý manažer se zároveň obrátí na pojišťovnu, která mu poskytne nadstandardní služby a rychlé řešení pojistných událostí. Není lepší volba než oslovit Kooperativu – jedničku na českém trhu v pojištění průmyslu a podnikatelů.

Každý zodpovědný manažer hledá takové pojištění firemních vozidel, které bude výhodné, srozumitelné a co nejméně administrativně náročné. Zároveň chce logicky kvalitní pojišťovnu, která dokáže rychle vyřešit škody a má ke klientům individuální a vstřícný přístup.

Kontakt

Vladimír Čech - PARTNERSKÁ KANCELÁŘ

Solná 5, 702 00 Ostrava   

Telefon: 606 628 183, 597 317 419

GPS:49°50'11.79"N, 18°17'31.43"E

Kudy k nám