Designed by olwebdesign

Pojištění osob

Chcete pojistit sebe, rodinu, děti a výhodně investovat? Chcete pojištění upravovat? Chcete své investice aktivně sledovat a ovlivňovat? Chcete peníze vkládat a vybírat? To vše Vám umožní unikátní Životní pojištění PERSPEKTIVA, které se vždy přizpůsobí Vašim potřebám. A kdo je nejlepší investor? Přece ten, kdo investuje pravidelně a prodává se ziskem. A kdo se občas umí smířit se ztrátou...

 

PERSPEKTIVA - detailní informace o produktu

Obsah:

brusle 054

Životní pojištění PERSPEKTIVA je moderní, vysoce variabilní produkt, který nabízí ideální kombinaci investování a nadstandardní pojistné ochrany pro celou rodinu.

Hlavní výhody PERSPEKTIVY:

 

 

PERSPEKTIVA - vaše penze s garancí

Penze s garancí od Kooperativy

Zajistěte si odpovídající životní úroveň v penzi již nyní

Koníčky, cestování, kultura, léky, doktoři, bydlení, rodina, vnoučata – to vše jsou témata, která Vás budou provázet poté, co se rozhodnete jít do důchodu. Doba se přitom velmi rychle mění a připravit se na zasloužený odpočinek tak bude stále náročnější. Zvlášť, když dojde na otázky týkající se peněz. To platí o to více, pokud budete chtít v penzi jen odpočívat.

Třípilířový důchodový systém

 
Spolehněte se na PENZI S GARANCÍ
PENZE S GARANCÍ spadá do III. pilíře, v kterém si můžete díky individuálnímu vytváření finanční rezervy zajistit odpovídající životní úroveň v penzi již nyní.
 
 
 
 

Úrazové pojištění

Obsah:

log

Úraz se může stát každému, je otázkou jedné neblahé vteřiny. Může znamenat podstatný zásah do života jedince i jeho rodiny. Nelze mu zabránit, lze se však na jeho důsledky připravit. Úrazové pojištění na dobře stanovené částky je zárukou, že v případě úrazu nemusíme kromě léčení řešit ještě finanční starosti.

Hlavní výhody úrazového pojištění:

 

 

Dětský program ŽABKA

Obsah:

ŽABKA

Nespoléhejte na štěstí a zajistěte svému dítěti i sobě klidný spánek. S programem ŽABKA můžete už dnes začít zhodnocovat odložené peníze a pomoci svému dítěti postavit se na vlastní nohy.

Životní situace, ve kterých se může hodit:

 

 

 

Zdravotní asistenční služba MediKompas

Obsah:

Zdravotní asistenční služba MediKompas

Zdravotní asistenční služba MediKompas Vám pomůže zorientovat se ve zdravotnictví, podá informace a zajistí odbornou lékařskou konzultaci či přesný termín vyšetření v případě zdravotních potíží.

Hlavní výhody MediKompasu:

 

 

 

 

Kontakt

Vladimír Čech - PARTNERSKÁ KANCELÁŘ

Solná 5, 702 00 Ostrava   

Telefon: 606 628 183, 597 317 419

GPS:49°50'11.79"N, 18°17'31.43"E

Kudy k nám